نوشته شده توسط Super User    چهارشنبه, 14 دی 1390 09:55 پرینت
البرزدماکاران

شرکت البرز دما کاران با بیش از چهل سال سابقه درخشان در امر طراحی، تولید و اجرای انواع سیستم های برودتی اعم ازسرمایش سیالات و سرمایش محیط، امروزه پیشرو در صنعت تولید انواع ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای بوده و مفتخر است خدماتی نظیر مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی، بهترین کیفیت و کمترین زمان اجرا را به مشتریان خود ارائه نماید...

 

کارخانه البرز دماکاران در 60 کیلومتری شرق تهران در شهرک صنعتی دماوند در عرصه ای به وسعت 2700 مترمربع شامل 1700متر مربع سالن های تولید وفضای اداری واقع شده است.

 این شرکت از سال 1380 در محل فوق با هدف امکان دسترسی به نیروی متخصص و مهندسین با تجربه در تهران تاسیس گردیده است. ماشین آلات اصلی خط تولید ما تماما از کشورهای اروپای غربی تهیه می گردد.

 تولیدات شرکت به شرح ذیل می باشد:

 1. انواع ساندویج پانل با ضخامت 2 الی 15 سانتی متر با دستگاه تمام اتوماتیک اروپای غربی، های پرشر(فوم تزریقی) جهت انواع سردخانه های زیر صفر و بالای صفر و انواع کانکس سرد، اطاق های ایزوله ، ساختمان سازی ، مواد غذایی ، دارویی و غیره.

 2. آیس بانک

 3. شیرسردکن

 4.دستگاه تزریق پلی یورتان

 5. انواع آب سردکن آنی در سایز و اندازه های مختلف جهت ادارات ، مدارس ، کارگاه ها ، معابر عمومی ، ورزشگاه ها و اماکن پرتردد..

 این محصول یکی از افتخارات در صنعت سرمایش ملی که از سال 1386 توسط شرکت دماکاران اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آن 20 سال در اختیار این شرکت میباشد.

 آبسردكن هاي قدیمی، هم زمان با شروع دوره گرما به برق متصل شده و تا پايان اين دوره با اتصـال دائم ، به مصرف انرژي برق مي پردازند و اين مصرف انرژي به دليل عدم استاندارد سازي دستگاه در 24 ساعت شبانه روز برقرار بوده و حتي در روزها و ساعاتي كه عملاً از دستگاه براي برداشت آب خنك مراجعه اي صورت نمي گيرد ، تغيير و يا كاهشي نيز در مصرف برق ايجاد نمي شود. با يك جمع و تفريق ساده و با در نظر گرفتن اين كه بيشتر نقاط كشور ما در منطقه گرم و خشك قراردارد و به طور نسبي 6 ماه از سال را با گرماي بين 30 تا 50 درجه سانتيگراد مي گذراند، مي توان مقدار مصرف انرژي برق و ميزان هدر روي آن را محاسبه كرد.

 شركت دما كاران اين افتخار را دارد كه با اختراع نسل جديد آبسردكن توانسته مشكل بهداشت، صرفه جويي در انرژي برق و آبسرد دائمي را با تلاش و پشتكار حل نمايد.

 ضمناً دستگاه آب سردکن آنی در کلیه ایستگاه های راه آهن کشوری و ترمینالهای شمال، جنوب، شرق و غرب تهران، تعداد زیادی از کارخانجات استانهای مختلف، دانشگاه ها، فرودگاه ها، بیمارستان های دولتی و خصوصی، شهرداری های مناطق مختلف، شرکت های نفت و گاز، پایانه های مرزی، استخرها و اماکن ورزشی-تفریحی، آموزشگاه ها و مدارس، اماکن توریستی و تجاری، صنایع و کارخانجات، اماکن مذهبی و بقاع متبرکه، سازمان ها، اداره جات و ارگان های مختلف نصب شده و در حال استفاده می باشند.